WYSYŁKA

 
 
 
 
SZYBKO NA CZAS I BEZ NIEMIŁYCH NIESPODZIANEK!
 
 
 

  Twoje zamówienie musi dotrzeć do Ciebie w takim samym stanie, w jakim zostało wysłane z magazynu: bez pęknięć i uszkodzeń i co najważniejsze w uzgodnionym wcześniej terminie.
Kwestia transportu wszystkich zakupionych towarów  jest dla nas bardzo ważna. Właśnie dlatego przykładamy taką wagę do tej kwestii  – bezpieczeństwo transportu ma swoją cenę, ale nasze doświadczenie pokazuje, że tylko dobre jakościowo rozwiązania zabezpieczają płytki przed uszkodzeniami.

*Dostawa
Towary które znajdują się w magazynach i są dostępne „ od ręki „ dostarczamy Państwu w przeciągu 3-4 dni roboczych.
 Towar na indywidualne zamówienie lub chwilowy brak to czas oczekiwania na te produkty wynosi około 2-3 tygodni, a dokładnych informacji udzieli Państwu nasz dział obsługi klienta.

 
O bezpieczny transport dbamy już na etapie komplementowania zamówienia. Każdy produkt staranie układamy na Euro-paletach, owijamy folię stretch, dokładnie oklejamy taśmą klejącą i dodatkowo zabezpieczamy przed mikrouszkodzeniami spinkami z tworzywa sztucznego. Dopiero tak przygotowany towar wysyłamy do Klienta. Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich : DHL, Schenker, Jass, Pekaes.
Towar do naszych Klientów dowożony jest w godzinach 8-16 w dni robocze.
 
Faktury dostarczane są pocztą e-mailową, lub na specjalne życzenie Pocztą Polską.


Jeśli masz taką możliwość , zawsze możesz samodzielnie odebrać zakupiony towar, lub zamówić własny transport, powiadom nas tylko o tej decyzji.


 Miejce odbioru zamówienia

Koniecznie sprawdź towar, zanim pokwitujesz jego odbiór. Jeśli mimo naszych starań, towar dotrze do Ciebie uszkodzony, napisz protokół uszkodzeń w obecności kuriera, w którym przekażesz swoje uwagi oraz niezwłocznie skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta i zwróć uszkodzone elementy.

DARMOWA WYSYŁKA: przy zamówieniu 1600zł brutto
Koszt dostawy jest zależny od wagi i rozmiaru towaru.
Cenna za wysyłkę jest ustalana indywidualnie, tak by jak najbardziej zminimalizować koszty dostaw.
 
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl