WYSYŁKA

 
 
 
 
SZYBKO NA CZAS I BEZ NIEMIŁYCH NIESPODZIANEK!
 
 
 

  Twoje zamówienie musi dotrzeć do Ciebie w takim samym stanie, w jakim zostało wysłane z magazynu: bez pęknięć, uszkodzeń i co najważniejsze w uzgodnionym wcześniej terminie.
Kwestia transportu wszystkich zakupionych towarów jest dla nas bardzo ważna. Właśnie dlatego przykładamy taką wagę do tej kategorii – bezpieczeństwo transportu ma swoją cenę, ale nasze doświadczenie pokazuje, że tylko dobre jakościowo rozwiązania zabezpieczają płytki przed uszkodzeniami.

*Dostawa
Towary, które znajdują się w magazynach i są dostępne "od ręki" dostarczamy Państwu w przeciągu 3-4 dni roboczych.
 Towar na indywidualne zamówienie lub chwilowo niedostępny podlega czasowi dostawy około 2-3 tygodni. Dokładnych informacji udzieli Państwu nasz dział obsługi klienta.

 
O bezpieczny transport dbamy już na etapie komplementowania zamówienia. Każdy produkt starannie układamy na Euro-paletach, owijamy folią stretch, dokładnie oklejamy taśmą klejącą i dodatkowo zabezpieczamy przed mikrouszkodzeniami spinkami z tworzywa sztucznego. Dopiero tak przygotowany towar wysyłamy do Klienta. Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich takich jak : Geis, DHL, Schenker, Jass, Pekaes.
Towar do naszych Klientów dowożony jest w godzinach 8-16 w dni robocze.
 
Faktury dostarczane są pocztą elektroniczną lub na specjalne życzenie Klienta Pocztą Polską.


Jeśli masz taką możliwość zawsze możesz samodzielnie odebrać zakupiony towar lub zamówić własny transport. Powiadom nas tylko o tej decyzji.


 Miejce odbioru zamówienia

Koniecznie sprawdź towar zanim pokwitujesz jego odbiór. Jeśli pomimo naszych starań towar dotrze do Ciebie uszkodzony, spisz protokół szkody w obecności kuriera, w którym przekażesz swoje uwagi oraz niezwłocznie skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta i zwróć uszkodzone elementy.

DARMOWA WYSYŁKA: przy zamówieniu za minimum 1600zł brutto.
Koszt dostawy jest zależny od wagi i rozmiaru towaru.
Cena za wysyłkę jest ustalana indywidualnie, tak by jak najbardziej zminimalizować koszty dostaw.
 
Sklep internetowy Sellingo