O Firmie

Chcesz aby Twój dom, biuro czy lokal wyglądał wyjątkowo i cechował się najwyższą jakością wykończenia? Zaufaj Nam! Nasza firma zajmie się wszystkim za Ciebie :)
Dzięki temu, że praca jest naszą pasją, a coraz wyższe wymagania Klientów - motywacją, wychodzimy na przeciw Waszym potrzebom.
Jeśli potrzebujesz kompleksowego wyposażenia swojej łazienki zaczynając od płytek, przez listwy wykończeniowe, ceramikę sanitarną, kończąc na wanach i bateriach umywalkowych - śmiało możesz zagłębić się w naszą ofertę, a na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Dysponujemy również szerokim wyborem asortymentu.
Dla wzbogacenia oferty dla Ciebie współpracujemy przede wszystkim z Włoskimi i Hiszpańskimi importerami. Oczywiście nie zabrakło też świetnych producentów z Azji, Polski czy bliskiej Europy. Współpracujemy również z szeroką gamą projektantów, dzięki czemu nasza wiedza i oferta stale rośnie. Dodatkową dla Ciebie korzyścią jest darmowa dostawa powyżej zakupów na kwotę 1600zł.
O naszej bezkonkurencyjności świadczy to, że:
*nasze ceny są niższe nawet do -30% niż w innych sklepach z takim samym asortymentem
*jesteśmy w stanie wycenić wszystkie płytki od polskich i zagranicznych producentów oraz cały asortyment łazienkowy nawet jeśli nie znajduje się on na naszej stronie
*dzięki wspólnej strategi logistycznej realizacja dostępnych towarów zajmuje nam tylko kilka dni roboczych
*dysponujemy ciekawym systemem rabatowym wyliczanym indywidualnie przy większości zamówień

Dlaczego warto współpracować z multigres.pl ?


Udzielamy rabatu przy większych projektach i nie tylko.

Oferujemy darmową wycenę wszystkich płytek ceramicznych oraz całej armatury i ceramiki sanitarnej.

Dostaniesz profesjonalne wsparcie od naszych pracowników, którzy pomogą Ci we wszystkim!
Jeśli masz pytania i potrzebujesz pomocy w podjęciu tak ważnych decyzji jak dobór kolorów, formatów czy wykończeń płytek lub najzwyczajniej w świecie, chcesz porozmawiać na tematy nam bliskie - ZADZWOŃ!

Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywali poprzez liczne szczeble w wielkich korporacjach. Upór i zaangażowanie z naszej strony w Twojej sprawie pozwoli razem dojść do najlepszego rozwiązania.

Chcąc wzbogacać swoją ofertę sprzedaży i wiedzę, którą dysponujemy jesteśmy uczestnikami wielu szkoleń, targów i kursów co daje Wam gwarancję naszych usług.

Wszyscy nasi pracownicy zaczynali od podstaw i praktyki dzięki czemu nasze doradztwo oparte jest na autopsji i doświadczeniu.

W naszej ofercie znajdziesz

Płytki gresowe, cokoły, terakotę oraz glazurę
Listwy wykończeniowe (metalowe)- okrzyknięte przez projektantów największym hitem aranżacyjnym 2018r!
Baterie umywalkowe oraz baterie wannowe
Wanny
Ceramika łazienkowa - umywalki, nowoczesne WC
Kabiny prysznicowe

Nie trzymaj się sztywnych stereotypów czy szablonowych rozwiązań!
Stawiaj na oryginalność i indywidualność! Współpracuj z MULTIGRES!

Opinie klientów

Sklep internetowy Sellingo